Čokoládová masáž se zábalem zad

Čokoládová masáž se zábalem zad

Ideálně zvláčňuje a zjemňuje pokožku, pomáhá odstraňovat celulitidu, podporuje vznik dobré nálady a odplavení toxických látek. V neposlední řadě uvolňuje ztuhlé svaly. Výrazně omlazuje a vyživuje pokožku. Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Má také příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavování nežádoucích a toxických látek.

Mezi kontraindikace patří především infekční onemocnění, záněty, otevřené rány, onemocnění kůže, alergie, silná menstruace a špatné snášení tepla

Věděli jste že:

Aztékové využívali kakaové boby nejen k náboženským rituálům a jako nápoj, ale že sloužily také jako platidlo?  Za 100 kakaových bobů bylo možno koupit krocana, za 30 kakaových bobů králíka, velké rajče stálo 1 kakaový bob a ryba 3 kakaové boby. V některých odlehlých krajích Mexika a střední Ameriky byly kakaové boby měnou až do konce 19. století.
Klid pro vaše tělo a duši +420 774 409 876

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter