Masáž horkými lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny

Kombinace tepla, dotyk a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Masáž lávovými kameny má blahodárné účinky. Spočívá v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech (energetické dráhy) a v rozproudění energie v těle. Lávové kameny výborně akumulují teplo, svou vibrací a teplem uvolňují energetické dráhy těla a uvolňuje zatuhlé svaly a křeče. Zlepšuje se celkový krevní tlak. Posiluje se lymfatický systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Výrazně pomáhá při odstranění problémů se spánkem. A je vhodný při klimakterických obtížích.

Mezi kontraindikace patří především infekční onemocnění, záněty, horečky, pooperační stav, popáleniny, kožní problémy, křečové žíly, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, diabetes, epilepsie, silná menstruace a špatné snášení tepla

Věděli jste, že:

První použití masáže lávovými kameny je z Ameriky. Kdy převážně ženy nahřívaly lávové kameny, ohněm. Tuto metodu používaly z důvodu velkých bolestí zad a svalů, kdy na nich nosily velmi často těžký náklad.
Klid pro vaše tělo a duši +420 774 409 876

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter