Solná jeskyně

Privátní solná jeskyně

Hledáte něco originálního?

Můžete vyzkoušet naší privátní finskou saunu s kombinací odpočívárny v solné jeskyni.

Jak probíhá pobyt v solné jeskyni?

Jdete do solné jeskyně poprvé a nevíte, co Vás čeká? Relaxace v solné jeskyni je velmi příjemná a nenáročná.

Pobyt v solné jeskyni je určen pro všechny věkové skupiny klientů, navštěvovat je mohou i děti a těhotné ženy. Jako doplněk pro regeneraci je používají například i sportovci. Solná jeskyně v sobě kombinuje jak relaxační pohodu, tak i terapeutické účinky jako jsou astma, alergie, bronchitida, záněty hrtanu, záněty dutin, rýma, kašel, zvyšuje odolnost zejména u dětí proti nachlazení.

Solná jeskyně je místem, kde se uklidníte. Relaxační kúra trvá 60 minut, během této relaxace ležíte na velmi pohodlných lehátkách a relaxujete za doprovodu příjemné hudby.

Do solné jeskyně se doporučuje vzít s sebou oblečení s dlouhým rukávem. Teplota v solné jeskyni se pohybuje okolo 20 – 23 stupňů Celsia – v každé solné inhalační jeskyni se teplota může odlišovat. Pokud by Vám v solné inhalační jeskyni byla zima, pak je u každého lehátka teplá deka na přikrytí.

SOLNÁ JESKYNĚ V SOBĚ SPOJUJE JAK ZESÍLENÉ MOŘSKÉ KLIMA, TAK LÉČEBNÉ ÚČINKY PODZEMNÍCH SOLNÝCH DOLŮ.

Do solné jeskyně se z hygienických důvodů nevstupuje v obuvi, ve které jste přišli.

Věděli jste, že:

Himalájská kamenná sůl, která v mineralogii nese název halit, vzniká geologickými změnami pod vysokým tlakem. Během vývoje země se posunem zemských desek vztyčily obrovské hory. Největší zemská masa vznikla kolizí euroasijské a indické zemské desky – Himálaje. Tímto obrovským tlakem mohla krystalická sůl vzniknout s téměř přesnou geometrickou strukturou. Krystalická sůl z Himálají obsahuje důležité minerály, které lidské tělo potřebuje. Tyto prvky byly součástí pramoře a mají i nyní pro lidský organismus velký význam.
Klid pro vaše tělo a duši +420 774 409 876

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter